ΚΑΛΟΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ
Greek Gamerz Forum
Το καλύτερο Forum για gaming,hacking,κυνιτά,ταινίες και προγράμματα!Κατεβάστε δωρεάν προγράμματα και games,μάθετε hacking.Η εγραφή δεν χρειάζετε επιβεβαίωση e-mail Wink


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΚΑΛΟΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ
Greek Gamerz Forum
Το καλύτερο Forum για gaming,hacking,κυνιτά,ταινίες και προγράμματα!Κατεβάστε δωρεάν προγράμματα και games,μάθετε hacking.Η εγραφή δεν χρειάζετε επιβεβαίωση e-mail Wink
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Κορυφαίοι συγγραφείς
ezi0
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
Supernatural(ArromG)
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
Aeronide_pain
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
R00tReap3r
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
xXKosTakisXx
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
sinos
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
PmakoS
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
shooterg
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
SnuP
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 
AcemaN
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_lcapCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_voting_barCounter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_vote_rcap 

Πρόσφατα Θέματα
» 19χρονες ελληνίδες αρχάριες (xXx)
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 11, 2023 5:50 pm από jimdacity

» Download Ziggy TV Pro 3.5.2 Portable!!
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤετ Μαρ 15, 2023 6:51 pm από maliorkas

» Any Video Conventer Proffesional
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤετ Μαρ 15, 2023 6:47 pm από maliorkas

» ΕΝΑ ΓΡΙΓΟΡΟ Btorrent... VUZE
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2022 3:25 am από maliorkas

» PRO EVOLUTION SOCCER 2010 GREEK PATCH v.1
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤρι Νοε 23, 2021 10:10 am από Athanasios

» Pro Evolution Soccer 2009: PC Summer Patch
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤρι Νοε 23, 2021 10:05 am από Athanasios

» 12 Voip, FREE Sms χωρις να φαινεται ο αριθμος αλλα nick!!!
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤετ Νοε 22, 2017 5:40 pm από merkenaris

» wireless hack
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤρι Νοε 29, 2016 8:53 pm από maliorkas

» Πως να παίξετε age of empires III Online & (μαζί μας)
Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) I_icon_minitimeΤετ Οκτ 26, 2016 9:09 pm από Aeronide_pain


Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 17, 2011 3:58 pm

Γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα διοτι ειμαι και νεο μελος Very Happy.Εχω το CSS που βρισκει μονο non steam servers.Σε ολους ομως τους servers
εχω τεραστιο ping και δεν μπορω να παιξω.Βεβαια εγω το θελω πιο πολυ
για να παιζω με δυο-τρεις φιλους και θα ηθελα να μου πειτε πως μπορουμε
να φτιαξουμε ενα server να παιζουμε μεταξυ μας....αν υπαρχει καποιο
προγραμμα ωστε να μας διευκολυνει(γιατι τον server τον θελουμε μονο να παιζουμε μεταξυ μας ωστε να μη laggaroume) και πως ακριβως γινεται ....θα εκτιμουσα πολυ να μου δινατε
και ip απο servers ελληνικους ωστε να μην εχω τοσο μεγαλο ping.
Anonymous
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από ezi0 Δευ Ιουλ 18, 2011 1:40 am

Λοιπόν φίλος. Το css έχει ελληνικούς non steam servers αλλα τους ανοίγουν οποτε θυμούνται. Σπανια δηλαδή.

Μπορείτε να παίξετε από p.x από "Garena". Το "γαρενα" θα το βρείς. από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] η από το post που έχω κάνει στο call of duty.

Άλλος τρόπος είναι ένας φίλος σου η εσύ να ανοίξειs τα ports του. από το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Και να ανοίγειs server από το "Νέο Game"... Μετά θα στέλενειs Ip στους αλλους και θα μπαίνετε. Very Happy

Να σου πω κάτι άλλο και για όσους δεν το ξέρουν. To Counter Strike source to Non Steam exei patch 2004. δηλαδή είναι μουφιά σαν το 1.6, lol! ενώ το Counter strike source το steam έχει patch 2007 και update κάθε βδομάδα περίπου.

Καλύτερα είναι να πάρεις το αυθεντικό μέσο steam με paysafecard. Twisted Evil Έτσι θα μάθεις να παίζεις και καλύτερα. Επίσης εμείς η ομάδα του Greek Gamerz ετοιμάζουμε το νέο gather channel για το counter strike source. Για να μπεις πρέπει να το έχεις αυθεντικό. Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) 53890
ezi0
ezi0

Άντρας Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1052
Points : 7175
Reputation : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Salonika

https://greekgamerz.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουλ 18, 2011 6:27 am

Φιλε συμφωνω πως το αυθεντικο αξιζει να το αγορασεις.Το θεμα ειναι οτι εγω το ειχα αγορασει....αλλα μου χακαραν το steam account.Να το ξανα αγορασω δεν λεει... Very Happy
Anonymous
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουλ 18, 2011 6:32 am

Για να ανοιξω τα port επιλεγω το router σωστα? εμενα που ειναι ενα pirelli P.RG a4201G γιατι δεν το βλεπω ?
Anonymous
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από ezi0 Δευ Ιουλ 18, 2011 7:26 am

Mallon ine kainourgio....
Tote vale sto url bar to ip sou

p.x

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

kai vale

username admin
pass password


kai anoikseta apo ekei... Twra pws akrivos dn kserw ola ta routers ine diaforetika. ama dn boreseis perimene ton ArromG na girisei apo diakopes autos ta kserei ola gia routers kai etsi


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ezi0 στις Κυρ Αυγ 07, 2011 4:47 am, 1 φορά
ezi0
ezi0

Άντρας Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1052
Points : 7175
Reputation : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Salonika

https://greekgamerz.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Ιουλ 18, 2011 7:56 am

ok φιλε θα το κοιταξω....
Anonymous
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους) Empty Απ: Counter-Strike Source (πως να παίξω με φίλους)

Δημοσίευση από ezi0 Κυρ Αυγ 07, 2011 4:49 am

Vrika kai allon tropo magkes Click here to start download. Molis kanete install kante to autoupdate kai boreite na beite stous non steam ellhnikous servers. Ama thelete na kanoume kana join mazi kante me add skype
ezi0
ezi0

Άντρας Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1052
Points : 7175
Reputation : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Salonika

https://greekgamerz.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης