ΚΑΛΟΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ
Greek Gamerz Forum
Το καλύτερο Forum για gaming,hacking,κυνιτά,ταινίες και προγράμματα!Κατεβάστε δωρεάν προγράμματα και games,μάθετε hacking.Η εγραφή δεν χρειάζετε επιβεβαίωση e-mail Wink


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΚΑΛΟΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ
Greek Gamerz Forum
Το καλύτερο Forum για gaming,hacking,κυνιτά,ταινίες και προγράμματα!Κατεβάστε δωρεάν προγράμματα και games,μάθετε hacking.Η εγραφή δεν χρειάζετε επιβεβαίωση e-mail Wink
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Κορυφαίοι συγγραφείς
ezi0
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
Supernatural(ArromG)
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
Aeronide_pain
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
R00tReap3r
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
xXKosTakisXx
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
sinos
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
PmakoS
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
shooterg
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
SnuP
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 
AcemaN
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_lcapΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_voting_barΑίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_vote_rcap 

Πρόσφατα Θέματα
» 19χρονες ελληνίδες αρχάριες (xXx)
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 11, 2023 5:50 pm από jimdacity

» Download Ziggy TV Pro 3.5.2 Portable!!
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤετ Μαρ 15, 2023 6:51 pm από maliorkas

» Any Video Conventer Proffesional
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤετ Μαρ 15, 2023 6:47 pm από maliorkas

» ΕΝΑ ΓΡΙΓΟΡΟ Btorrent... VUZE
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2022 3:25 am από maliorkas

» PRO EVOLUTION SOCCER 2010 GREEK PATCH v.1
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤρι Νοε 23, 2021 10:10 am από Athanasios

» Pro Evolution Soccer 2009: PC Summer Patch
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤρι Νοε 23, 2021 10:05 am από Athanasios

» 12 Voip, FREE Sms χωρις να φαινεται ο αριθμος αλλα nick!!!
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤετ Νοε 22, 2017 5:40 pm από merkenaris

» wireless hack
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤρι Νοε 29, 2016 8:53 pm από maliorkas

» Πως να παίξετε age of empires III Online & (μαζί μας)
Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! I_icon_minitimeΤετ Οκτ 26, 2016 9:09 pm από Aeronide_pain


Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από sinos Σαβ Ιουν 02, 2012 6:36 am

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! TromaktikoΚύριε Υπουργέ Άμυνας, επιτρέψτε μου να σας εκθέσω το πρόβλημά μου και να σας ζητήσω να τακτοποιήσετε το θέμα μου.


Περιμένω να μου “έρθει το χαρτί” για να παρουσιαστώ στο στρατό. Είμαι 24 χρονών και έχω παντρευτεί μια χήρα 44 χρονών, η οποία έχει μια κόρη…

25 χρονών, την οποία παντρεύτηκε ο πατέρας μου. Επομένως ο πατέρας μου, αφού παντρεύτηκε την κόρη μου, είναι γαμπρός μου. Επιπλέον η κόρη μου, αφού είναι σύζυγος του πατέρα μου, έγινε και μητριά μου.



Η γυναίκα μου κι εγώ αποκτήσαμε τον περασμένο Ιανουάριο ένα γιο. Κατά συνέπεια εκείνος, είναι αδερφός της συζύγου του πατέρα μου και κουνιάδος του πατέρα μου. Είναι όμως και θείος μου, αφού είναι αδερφός της μητριάς μου. Άρα ο γιος μου είναι θείος μου.



Η σύζυγος του πατέρα μου απέκτησε τα Χριστούγεννα ένα γιο, ο οποίος είναι ταυτόχρονα αδερφός μου, αφού είναι γιος του πατέρα μου, και εγγονός μου, αφού είναι γιος της κόρης της γυναίκας μου. Τότε εγώ είμαι αδερφός του εγγονού μου και, επειδή ο σύζυγος της μητέρας κάποιου είναι πατέρας του, αυτό έχει ως αποτέλεσμα εγώ να είμαι πατέρας της κόρης της γυναίκας μου και αδερφός του γιου της. Επομένως είμαι ο παππούς μου.



Δεδομένου αυτού, σας παρακαλώ να με απαλλάξετε, αφού ο νόμος απαγορεύει πατέρας, γιος και εγγονός να υπηρετούν ταυτόχρονα στον στρατό.
sinos
sinos

Άντρας Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 5204
Reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Απ: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από AcemaN Σαβ Ιουν 02, 2012 2:52 pm

AXAxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
AcemaN
AcemaN
Moderators
Moderators

Άντρας Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 95
Points : 5191
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Salonica

http://www.revenge-team.tk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Απ: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από PmakoS Σαβ Ιουν 02, 2012 4:46 pm

Full μπέρδεμα η ιστορία :Ρ
PmakoS
PmakoS

Άντρας Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 189
Points : 5282
Reputation : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Αιγίνιο

https://www.facebook.com/pages/North-Greece-Union/10454404296530

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Απ: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από ezi0 Σαβ Ιουν 02, 2012 4:54 pm

Eimai o pappous mou leei re mlk!!! xaaxaxaxxaxa gamatos. Wreos re sino p ta vriskeis re megale
ezi0
ezi0

Άντρας Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1052
Points : 7169
Reputation : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Salonika

https://greekgamerz.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Απ: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από alexakis69 Σαβ Ιουν 02, 2012 7:05 pm

wow!!!!!!!!
alexakis69
alexakis69

Άντρας Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 33
Points : 4497
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012
Ηλικία : 25

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!! Empty Απ: Αίτηση απαλλαγής από το στρατό (Πραγματική Επιστολή)! θα λιώσετε στο γέλιο!!!

Δημοσίευση από sinos Κυρ Ιουν 03, 2012 6:28 am

ezi0 έγραψε:Eimai o pappous mou leei re mlk!!! xaaxaxaxxaxa gamatos. Wreos re sino p ta vriskeis re megale

xaxa euxaristw tha prospathisw kathe mera na vazw kati tetia na gelame ligo Very Happy
sinos
sinos

Άντρας Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 5204
Reputation : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης